Отже, для початку, потрібно в наймілкіших дрібницях уявити, як виглядатиме кімната. Багато батьків вважають, що знають, що хоче їхня дитина. Найголовніше — прислухатись до думки підлітка! Дитині жити потім в цій кімнаті, а не дорослим. Іноді ці бажання можуть бути ексцентричними, але потрібно знайти компроміс з обох сторін: створити інтер’єр так, як хочуть батьки, але і залишити для дитини місце для самовираження. Це може бути пуста стіна, де підліток зможе малювати, вішати улюблені плакати, фото, полиця для сувенірів тощо. Чудовим вибором стане стіна, на якій можна малювати крейдою, на такій стіні дитина молодшого віку зможе малювати свої перші малюнки, а старша робити перші кроки в творчості та самовираженні.
Тепер перейдемо безпосередньо до меблів.
Якщо ви обираєте меблі “на виріст” для малої дитини, тому для того, щоб кожних 2-3 роки не змінювати їх, не потрібно купувати меблі з дитячими малюнками або, наприклад, ліжка у вигляді машинок. Такі меблі будуть доцільні для дитини до 10 років, але в 13-15 це вже буде неактуально і буде потреба в заміні ліжка, наприклад.
Які основні елементи меблів потрібні для дитячої кімнати?
- ліжко — це найголовніший елемент кімнати, адже організм дитини формується, тому потрібно обрати максимально зручне та корисне ліжко з натуральних матеріалів;
- шафа для одягу, комод або шафа-пенал. Тут все зрозуміло без пояснень)
- робочий стіл. Якщо у вас навіть дитина молодшого віку, їй потрібно десь мати місце, аби займатись розвиваючими заняттями. Організоване робоче місце в кімнаті — запорука організованості дитини.
- місце для зберігання іграшок. Це може бути куток, облаштований ящиками, мішками або малою шафою для іграшок. Привчайте дитину змалку до порядку в кімнаті.
Надіємось вам сподобались наші з Ясиком поради, які допоможуть облаштувати кімнату для вашої дитини якнайкраще, адже завжди хочеться дати дитині найкраще, а ми з Ясен вам в цьому допоможемо)
Обирайте разом з вашими дітьми лише корисні та якісні меблі “Ясен”!